Loading

Posada koło Konina

Styl barokowo – dworkowy

Styl barokowo – dworkowy

Niewątpliwie dominującym i warunkującym estetykę elementem jest dom “dworek” z monumentalnym tympanonem i podwójnymi kolumnami. Mając na uwadze zamiłowanie Inwestorów do symetrii, stworzyliśmy projekt zagospodarowania przestrzeni inspirując się układami barokowymi. Na osi brama – frontowe wejście – taras nanizane są: podjazd z rondem oraz w jego środku klomb. 

Dalej, za tylnym tarasem obszerny trawnik odgrodzony geometrycznym murkiem z podążającą wzdłuż rabatą z wyraźnie zaakcentowanym miejscem na ognisko otoczonym murowaną ławką. Dodatkowymi obiektami funkcjonalnymi są garaż z boku domu, do którego doprowadziliśmy nawierzchnię utwardzoną oraz plac zabaw dla dzieci z tyłu działki. Na narożnikach ogrodu wrysowaliśmy akcenty w formie rabat ogrodzonych murkami. Spinają one całą kompozycję założenia i podkreślają wytworność i elegancję stylizowanego budynku mieszkalnego.

Najnowsze realizacje

Projekt zieleni na parkingu firmowym

Projekt zieleni na parkingu firmowym

Dominujące powierzchnie betonowe oraz asfaltowe aż “proszą się” o zastosowanie zieleni. Taką też potrzebę wyrazili włodarze firmy…

Uniejów

Uniejów

W tej realizacji działka ma oryginalny kształt, gdzie przy prawie prostokątnych granicach bramę wjazdową ulokowano na ukos.

Pąchów / Kramsk

Pąchów / Kramsk

Znaczne odsunięcie budynku domu od drogi daje zalety w postaci ciszy i odosobnienia ale wymusza jednocześnie długi utwardzony podjazd.

Shopping Basket