Loading

Kołaczkowo / Września

Otoczenie domu z fantazyjnymi elementami

Otoczenie domu z fantazyjnymi elementami

Założeniem koncepcji było stworzenie przestrzeni ogrodu pasującego do stylistyki domu. Istniejące już tarasy i podest wejściowy z naturalnego kamienia połączyliśmy falistym chodnikiem. Podziały trawnika, rabat, chodników i podjazdów ułożone są w półkoliste kształty, które dodatkowo podkreślone zostały linearnie rozłożonymi nasadzeniami z małych drzew, krzewów i traw ozdobnych. Na działkę prowadzą dwa podjazdy. Jeden dla samochodów osobowych, drugi dla dostawczych. Dobór betonowych kostek brukowych podyktowany był estetyką ale też funkcjonalnością i dopuszczalnym naciskiem pojazdów. Zdecydowaliśmy się na kostki polskiego producenta, który oferuje grubości kostek 6 i 8 cm w kolorze, który sprytnie łączy melanż szarości i beżu. “Wisienką na torcie” w tym projekcie okazały się być dekoracyjne kompozycje na tarasie z kul świetlnych zestawionych w różnych wielkościach w towarzystwie białych wysokich donic z zimozielonymi kosodrzewinami.

Najnowsze realizacje

Projekt zieleni na parkingu firmowym

Projekt zieleni na parkingu firmowym

Dominujące powierzchnie betonowe oraz asfaltowe aż “proszą się” o zastosowanie zieleni. Taką też potrzebę wyrazili włodarze firmy…

Uniejów

Uniejów

W tej realizacji działka ma oryginalny kształt, gdzie przy prawie prostokątnych granicach bramę wjazdową ulokowano na ukos.

Pąchów / Kramsk

Pąchów / Kramsk

Znaczne odsunięcie budynku domu od drogi daje zalety w postaci ciszy i odosobnienia ale wymusza jednocześnie długi utwardzony podjazd.

Shopping Basket